Oferta

Obsługa kadrowo płacowa we Wrocławiu

Zgodnie z polskim prawem właściciel każdej firmy (bez względu na formę prawną i wielkość) zobowiązany jest do sporządzania wielu dokumentów dla ZUS i US. Praktycznie co kilka dni musi sporządzać deklaracje, listy, wykazy. Czasu na zajęcie się rozwojem własnej firmy pozostaje mu niewiele lub wcale.

 

Jak prawidłowo prowadzić obsługę kadrowo płacową

Każda firma bez względu na profil działalności, wielkość i ilość zatrudnianych pracowników musi prowadzić ewidencję czasu pracy pracowników (urlopy, zwolnienia L-4, godziny nadliczbowe), sporządzać co miesiąc listę płac, prowadzić księgowość dla celów podatkowych, wysyłać deklaracje do ZUS. To nie tylko ogrom pracy biurowej, ale także konieczność znajomości obowiązujących przepisów.

 

Wymaga to zatrudnienia dodatkowych pracowników i generuje kolejne koszty nie tylko wynagrodzenia, ale także podatku i składki za ubezpieczenie społeczne. Do tego trzeba doliczyć koszty pomieszczenia biurowego, sprzętu i specjalistycznego oprogramowania. Zwłaszcza dla małych i średnich firm są to kwoty znaczące.

 

Znacznie tańszym rozwiązaniem jest powierzenie wszystkich tych czynności do biura rachunkowego. Koszty są znacznie niższe i zależą od ilości dokumentów przekazanych do biura i niezbędnych do sporządzenia dla US i ZUS. Poza korzyściami finansowymi właściciel zyskuje:

 

Obsługa kadrowo płacowa dla firm

Wychodząc naprzeciw potrzebom przedsiębiorców oferujemy Państwu prowadzenie pełnej dokumentacji związanej z zatrudnianiem pracowników. Nasza obsługa kadrowa obejmuje rozliczenia:

 

Sporządzamy:

 

Prowadzimy także teczki pracownicze oraz inne niezbędne dokumenty.

 

W ramach obsługi płacowej:

 
Baner główny  

Wszystkim naszym Klientom oferujemy indywidualną opiekę bez względu na to czy jest to firma jednoosobowa, spółka prawa handlowego, czy duże przedsiębiorstwo zatrudniające kilkuset pracowników.

 

Posiadane przez nas certyfikaty i ubezpieczenie OC są gwarancją poprawności sporządzanych rozliczeń i dokumentów. Po uzyskaniu odpowiednich pełnomocnictw możemy także reprezentować Państwa wobec organów kontrolnych, związany z tym stres i przygotowanie wszelkiej potrzebnej dokumentacji przejmujemy na siebie.

 

Nasze biuro rachunkowe od ponad 20 lat działa na terenie Wrocławia. Zaufanie ponad 100 klientów pozwoliło na nam poszerzenie oferty i skierowanie jej również do firm działających w okolicach Wrocławia. Warunki i formy współpracy zawsze dostosowujemy indywidualnie do potrzeb firmy.

 

W naszej ofercie znajdą Państwo także: