Biuro rachunkowo - podatkowe we Wrocławiu - o firmie

Na wrocławskim rynku księgowym działamy od 1994 roku. Firma Biuro Rachunkowe POLTAXPRO s.c. powstała w roku 2013,  wyniku przekształcenia się w spółkę jednoosobowej  działalności, prowadzonej przez Grażynę Sabat. Specjalizujemy się w obsłudze firm w zakresie księgowości i podatków, kadr i płac oraz doradztwa podatkowego. Nasza oferta jest skierowana do małych, średnich oraz dużych firm. Obecnie współpracujemy z ponad 100 podmiotami prowadzącymi działalność usługową, handlową i produkcyjną. Firmy te rozliczają się z fiskusem za pomocą różnych form księgowości.

Głównym udziałowcem spółki POLTAXPRO jest absolwentka Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu mgr Grażyna Sabat. Ukończyła dwa fakultety: marketing i rachunkowość. Kwalifikacje zostały potwierdzone przez Ministra Finansów w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych. W 1998 roku została wpisana na listę doradców podatkowych pod numerem: 05495. Posiada pełne doświadczenie na każdym szczeblu księgowości. Zdobyte doświadczenie pozwoliło na otwarcie własnej firmy.

Biuro podatkowo - księgowe tworzy zespół wysokiej klasy specjalistów, dla których księgowość to nie tylko praca, ale pasja ich życia. Ich zaangażowanie oraz prawidłowość rozliczeń potwierdzają kontrole przeprowadzane przez organy skarbowe. Podczas kontroli reprezentujemy naszych klientów przed organami kontrolującymi. Zgodnie z obowiązującym prawem firma posiada również ubezpieczenie OC. W biurze jest wypracowany system wewnętrznej samokontroli, który perfekcyjnie eliminuje ewentualne pomyłki. Naszym klientom zapewniamy nieograniczoną ilość porad podatkowych gratis.

Zapraszamy do naszej siedziby: Wrocław ul. Wojrowicka 49/1


W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi: