Prowadzenie ksiąg rachunkowych

Prowadzenie księgowości własnego przedsiębiorstwa, czy też utworzenie poświęconego jej działu firmy, może się wiązać z wieloma problemami. Samodzielne prowadzenie ksiąg rachunkowych, zwłaszcza w przypadku, gdy nie mieliśmy z tym wcześniej żadnego do czynienia, to ogromne ryzyko popełniania błędów i konieczności radzenia sobie z ich konsekwencjami. Z kolei, tworzenie nowego działu w firmie i zatrudnianie na stałe księgowych zajmujących się tego typu zagadnieniami, może okazać się zbyt dużym obciążeniem finansowym.

Prowadzenie ksiąg rachunkowych - Biuro Rachunkowe Poltaxpro

Dlaczego zatem nie powierzyć tego zadania profesjonalistom z dobrego biura rachunkowego?

Poltaxpro z powodzeniem działa na polskim rynku już od 1994 roku, spełniając oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, prowadzących działalności obejmujące różne branże. Dzięki nam, prowadzenie ksiąg rachunkowych przestaje być kłopotem, ponieważ zajmujemy się pełną obsługą firm w tymże zakresie.

Decydując się na skorzystanie z naszych usług, możesz liczyć na w pełni profesjonalną pomoc, ze strony doskonale przeszkolonych osób z odpowiednim doświadczeniem. Cały czas się rozwijamy i pozostajemy na bieżąco ze zmieniającymi się przepisami, w związku z czym gwarantujemy naprawdę rzetelne prowadzenie ksiąg rachunkowych pod każdym względem. Powierzając nam to zadanie, możesz być pewien, iż zostanie ono wykonane na najwyższym poziomie, dzięki czemu Ty będziesz w stanie zająć się tym co najważniejsze – dbaniem o prawidłowe funkcjonowanie Twojego przedsiębiorstwa.

W ramach usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych, firma Poltaxpro oferuje swoim klientom między innymi:

- ewidencjonowanie dokumentów księgowy (księga główna, pomocnicza)
- prowadzenie ewidencji dla celów podatku od towarów i usług
- prowadzenie innych wymaganych ewidencji (środków trwałych, wyposażenia)
- sporządzanie miesięcznych rozliczeń podatkowych z Urzędem Skarbowym
- sporządzanie raportów dla instytucji zewnętrznych
- wyprowadzanie zaległości księgowo-podatkowych
- sporządzanie sprawozdań finansowych za rok obrotowy